Pokročilý

Proč se nemá chodit spát s mokrými dlouhými vlasy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z pohledu čínské medicíny-na krku je několik akupunkturních bodů.Můžete je zachladit a vyvolat např.třeba rýmu, kašel.Stejně je škodlivý průvan.

Další odpovědi:

Zlatý

Možná to není zdravý přímo pro vlasy - prý když jsou mokrý, jsou zranitelnější. Proto se taky mokrý nemaj spínat kovovejma sponama nebo moc pevně utahovat gumičkou. Když je mokrý zatížíš váhou hlavy, možná jim to nedělá dobře...

Ale já teda nevím, já chodím spát zásadně s dlouhejma vlhkejma, který předtím rozčešu a je to to nejlepší, co s něma můžu udělat. Naleží se, trošku se zvlní a jak schnou zvolna, tak se pak tolik nemastí. Od tý doby, co si je nesuším (snad už 10 let), mi přijdou mnohem hezčí a silnější, než dřív... ale moje vlasy jsou divný, to je fakt :)

Zlatý

V noci do nich mohou vlézt žáby a naklást vajíčka. Je to nebezpečné zejména na jaře a pokud takovou snůšku ve vlasech objeví šílení ochránci, dotyčná (-ý) musí hlavu držet ve vodě dokud se snůška nevylíhne.
Málo pravděpodobné je, že mokré vlasy se přeleží a potom nejdou pořádně učesat, mohou se na polštáři zapařit a tak podpořit vzniku plísní, lze i v místnosti kde je průvan nastydnout.

Zlatý

se ti snadno zacuchají a ráno je budeš špatně rozčesávat

Stříbrný

můžete nastydnout, to je osobní zkušenost. =)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.