Baromut

Je špatné chodit spát s mokrými vlasy?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Esteticky určitě, pokud usnu s mokrými vlasy, tak je ráno musím znova umýt, pač ten noční výtvor nelze učesat:-(((

Další odpovědi
marci1

Ano. Mokrý vlas je velice zranitelný, protože je otevřený. Mokré vlasy se třou o polštář a doslova se drolí a lámou. Raději chodit spát s vysušenými vlasy. 🙂

Zdroj : http://zena-in.cz/clanek/deset-nejvetsich-hrichu-ktere-pachame-na-svych-vlasech
Doplňuji:
Myslela jsem samozřejmě i vlasy volné, rozpuštěné, nenatočené. Také se lze při spaní s mokrými vlasy nachladit, často dochází ráno k bolestem hlavy, dokonce i migréně.

Agneta

Baromut, prosímtě co je to horror?:DDD
Doplňuji:
ale nemáš-li vlasy dlouhé jako Funna, tak to není k doporučení:DDD

Funna

nevím, ale dělám to, protože si je umývám večer…mám je do dlouhé pasu, takže ráno zatřepu hlavou a žádná jiná úprava se nekoná…a co se týká odkazu co napsala marci1, tak tam se mluví o mokrých vlasech, které jsou nějak stažené (copánky, natáčky) ne o tom, že se rozhodí na polštář a tam uschnou…ale možné je všechno, i já když zhoršení kvality vlasů nepozoruju…pořád mi to ale přijde lepší, než „trápit“ fénem…
Doplňuji:
briketko…bohužel, ne každý se domů dostane tak brzo, aby bylo ještě odpoledne…

briketka10

nedělala bych to mám taky vlasy dlouhý a hustý,
ale raději si je myju odpoledne a nechávám je
schnout i 3 hoďky a nic na foukání nepoužívám..
Doplňuji:
dyť já si je meju stejně jen o víkendu jindy na to
nemám taky čas a nechce se mi je pak dlouho
rozčesávat..

Vanda6

Je to hřích, utíkej se vyzpovídat do kostela, hned!!!

Agneta

…má být: „co je to za horror“, ale snad to bylo poznat:D

Agneta

Funna >>> příjde na tu délku(trápit fenem):DDD

Funna

jj…u mě je to fakt trápení, než bych to vyfénovala…

anonym

Agneta
vlasy se fénováním poškozují, tee jasnačka, tak se taky radši rochnim v mokrých, jen si dám pod květák ručník chro chro 😁

anonym

zzzlatokopka
to jsem se nasmála, úplně jsem si představovala, jak vstáváš…vlasy jako ježek…:-D

zzzlatokopka

😁

zzzlatokopka

Já mám dlouhé, ale mám na nich pak nějaké neučestelné vlny, jako v devadesátých letech:-DDD Pamatuješ co se nosilo? 😁

anonym

jasně že pamatuju, já těch vln docílím, jen když si vlasy na noc zapletu, to jsem pak jak Angela Davis 🙂