Proč se nedokážu na jiné osoby dlouho zlobit?

Po pár hodinách to pouštím z hlavy, v nejhorším mne to přejde po pár dnech.

Nejlepší odpověď
anonym

Česílko, ale to nemá být stížnost, viď že ne?
Být rozzlobený na někoho jiného, to stojí energii především Tebe. Svůj organizmus a svou mysl „zamořuješ“ negativitou. Tak proč v sobě nosit negativní pocity, zlobu, zášť?
To dokáží jenom jednoduší lidé, kteří si neuvědomují, že tím ubližují nejvíc sami sobě.
Člověk má umět odpouštět, ale největší prospěch z takového „odpuštění“ má potom sám, protože se nemusí dále zabývat něčím, co negativně ovlivňuje vlastní city, pocity i myšlení.
Také se říká, že vztek je špatný rádce. Je jenom dobře, že to v sobě zbytečně dlouho nedržíš.

anonym

ocko, to není stížnost. Jen mne si říkám, zda nejsem moc měkota.

anonym

cesilko, tohle mame spolecne .. jen vy to " poustite z hlavy " a ja zapominam, proc jsem se na toho dotycneho zlobila.. :) -iv-

bolak

Jseš měkota.

Nejdřív sem ti to teda nechtěl říct, ale ty to stejně za pár dnů vypustíš z hlavy, takže mi to nejspíš i projde :)

anonym

Zase píšu hrozně, mozek přeskládá větu, ale prsty nestíhají. Správně má znít: „Jen si říkám, zda nejsem moc měkota.“