Katru7

Proč se mi to zdá?

V káždém snu který mám jsem královna lesa.Jako je pravda že je to moje nej místo,šplhám po stromech a jen tak si tam užívám.Je to divné?Stalo se vám to už někdy?

Nejlepší odpověď
Drap

Buď ráda, mě se nic takového nezdává. Zdává se mi, že jsem bezdomovec a bydlím na smetišti. To máš proti mě krásné sny.

Další odpovědi
jendahun

Krásný sen.Asi hledáte svobodu,v životě na vás někdo tlačí…
http://www.you­tube.com/watch?v=JrOc­mGqFxVU

poa.li

To je moc krásný sen… Les jako náš vnitřní svět – a Vy jeho paní. Super… Vyrovnanost, hledání na pravém místě – v sobě. Blahopřeji…

BELA81

Je to krásný sen.Divné to není.Jistě to něco znamená.Já zas někdy lítám ve snech bez křídel.