Lgee

Proč se mi na YouTube objevovaly komentáře opožděně?

O půlnoci sem psal pár komentářů, akorát když sem je napsal nebyly vidět s prodlevou 10–60 minut, jen by mě zajímalo čím to může být může to být třeba tim že sem byl na zahradě na T-Mobile datech? Děkuji.

PS: To se mi nikdy ale nedělo a to sem komentářů napsal aspoň 10 tisíc. Tohle je prvně.

Odpovědi
elkon

Někdy se komentáře objeví až po kontrole nezávadnosti.

anonym

u každého videa když uploaduješ můžeš diskusi buď zapnout, vypnout nebo ji mít moderovanou (částečně moderovanou – tj. schvalovat komentáře které A.I. identifikuje jako potenciálně nevhodné, nebo plně moderovanou – tj. schvalovat komentáře všechny) a v takovém případě podléhají příspěvky schvalování autorem videa a do té doby se nezobrazují. Většina komentářů pod videi na youtube jsou jen „trollí holuby“, takže umím pochopit, proč to tak dnes někteří nastavují.

anonym

Ahoj Lgee, bude možná tím, že Youtube měl výpadek serveru: https://downde­tector.com/sta­tus/youtube