fihas

proč se lidi škrábou?

nevím proč ale sám to hodněkrát dělám !poškozuje to něco?

Nejlepší odpověď
Drap

Asi proto, že je něco svědé . Anebo že by měli na sobě nějaká nepříjemná zvířátka ?

Další odpovědi
briketka10

lidi pořád něco štípe, svědí, kouše a musí se tedy škrábat někdy příjdou blešky vešky a to je potom fofr 😁

ahold

Pokud vyloučíš různé alergie, může to být i psychická záležitost, výraz nejistoty, nervozita. A třeba i zlozvyk jako je třeba okusování nehtů, tahání se za vousy a tak.Pokus se vypozorovat, v jaké situaci to děláš.