Proč rajčata dozrávají nepravidelně, byť jsou stejné velikosti a na stejném keři?

Potřebuji 10 rajčat a na keři jsou jen dvě-tři zralá!

Jugar, zajímavý postřeh! Jedno je schováno za listem, druhé za stonkem, na třetím sedí včela, za čtvrtém…

Nejlepší odpověď
Drap

Nezbývá než utrhnout dvě rajčata z pěti keřů.

Další odpovědi
cochee

Možná to je i tím, že květy rajčat nekvetou v jeden okamžik, ale postupně.

anonym

Na všechny rajčata nejde rovnoměrně slunko a ty dříve narostlá dozrávají pochopitelně dříve,to ale každý dobrý zahradník ví,že?
Řekni sousedovi,on ti půjčí.
Co je za čtvrtým ?,v tom je ten problém,to asi už nevidíš,nebo s pěstováním rajčat opravdu zkušennosti nemáš,elikož na žádným keříku nedozrají nikdy všechny rajčata současně!!!!!

anonym

On je Gecco pryč,že ti otázku ještě neoznačil jako zajímavou?

anonym

Raději označenou jako zajímavou od gecca, než smazanou od debila!

anonym

Vždyt ti jí ještě nikdo nesmazal chudáčku malinkej.
Fňukáš tu jak malej chlapeček.

anonym

Mám ti poslat Corpus delicti? Aby ses nedivil!