Dr. Darko

Proč panuje k Židům historicky taková nenávist?

Nejlepší odpověď
Disraeli

UFTG ;) https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Antisemitis­mus#Prvotn%C3%AD_an­tisemitismus

Další odpovědi
Rokio

Byli a jsou bohatí. Alespoň hodně z nich. Také se věnují lichvářství.

df

Ovládají Spojené státy, potažmo jejím prostřednictvím planetu Zemi. A jak k tomu privilegiu přišli? Mají na to tajnou vědu.

da ny

Až budete znát historii lidstva, až přečtete Bibli
až zjistíte vše o „národu vyvolených“,
až se seznámíte s historií nejznámějších bankéřských rodin,
až budete něco vědět o lichvářích a lidech, kteří s jejich pomocí, přišli o vše.
Až budete něco vědět o jejich cílech a zájmech, schopnostech (těch vyvolených),
i o jejich schopnostech v kladném slova smyslu,
PAK Vám bude jasno nebo, alespoň mnohé se Vám vysvětlí.
😉
Byli velmi bohatí, ovládali (oni nebo církev) mnohé panovníky (zadluženi)
Až budete vědět, kdo/co, byli a jsou Rothschildové, Rockefellerové, pak také mnohé pochopíte 😉
Internet máte, mnoho toho najdete i tam včetně Wikipedie.
Historie a znalost Bible (Starý zákon), patří k obecnému přehledu člověka (měla by patřit, nějak se vytrácí i ze ZŠ a SŠ, zdá se, že národ, jakoby hloupne).