Proč není i úřad dobré nálady?

Úřad práce, úřad sociálního zabezpečení, úřad azylové a migrační politiky… a dalo by se pokračovat.

Je toho tolik!

Máš špatnou náladu? Kup si medvídka mývala! Tato hláška, ale často nepomůže a tak se lidi nutí k návštěvám psychologů a psychiatrů a pořád mají deprese a pak začnou brát antidepresiva, sedativa a různé prášky.
Jinačí lidé se dostanou k návykovým látkám. Cigarety, alkohol. To je pak za rohem cesta k drogám a životu na dně společnosti.

Nebyl by fajn úřad dobré nálady? Řešila by se tam třeba míra úsměvu posuvkou anebo by se pouštěly komedie na prezentačních panelech. A tak dále. Máte i nějaké nápady k tomu?

Sponzorovat to mohou šašci ve vládě, protože se na to hodí. :))

Odpovědi
Drap

Vymyslel jsi nesmysl. Dobrá nálada nejde zvýšit vládním nařízením.