jjj123456789

Proč není člověk, který zastřelil Hitlera, oslavován jako hrdina?

Nejlepší odpověď
akvidzerp

Tak to by musel být sám Hitler oslavován. Co já vím tak se zabil sám.

Další odpovědi
quentos

protože nikdo takový neexistuje. Všeobecně se říká, že spáchal sebevraždu, protože lidi mají rádi šťastné konce. Ve skutečnosti prý dožil a zemřel přirozenou smrtí skryt někde na odlehlém místě.

Stingo

Protože určitě ještě někde s Evou Braunovou užívá života 🙂

huxa

Neb zabránil desítkám jiným atentátům, tudíž pozdržel Hitlerovu smrt o desítky let skrz svoji hamižnost.

mojitek

:D