Avatar uživatele
zjentek

Proč nemůžeme mít nejlépe dva prezidenty naráz?

Tato možnost by řešila vše tudíž CELÝ nádor by byl přešťasten.

(Na př. svazky homosexuálů jsou leckde legální a vypadá to, že v mnoha případech velmi funkční, nikde žádných stop po pravidle dvou kohoutů na jednom smetišti.)

Zajímavá 0 před 470 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

…nehul zase tolik, aneb „inteligence se opět ozvala“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Celý národ by nebyl přešťasten: NIKDO by nebyl. Nelze uspokojit všechny lidi. To je jako referendum o tom, jakou barvou natírat nějakou slavnou budovu: možnosti jsou: černá nebo bílá. Referendum dopadne mírně ve prospěch jedné barvy. Protože si vrchnost nechce druhou téměř polovinu rozzlobit (protože ti neumějí přijmout prohru a hned tasí zbraně), budova se natře na šedivo, a nikdo není spokojený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Panenko skákavá, nestraš! 😄
To by už bylo lepší mít krále a královnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Protože by se nejdřív museli domluvit. Reálně by to bylo něco jako střídavá vláda ODS a ČSSD, jen místo střídání na úrovni let a měsíců bychom tu měli dny a hodiny. Nepamatuješ se na to? Jeden něco schválil a zavedl aby to druhý mohl za pár měsíců zas zrušit.
To podle mně bylo na vládách v té době to nejhorší. Obě cesty mohli dávat nějaký smysl. Oboum bychom se dokázali přizpůsobit a žít v daných podmínkách. Ale bylo třeba jednu zvolit a držet se ji, ne lítat od extrému k extrému. Tím se podle mně zabilo dvacet let od revoluce. A posledních 10 není o moc lepších.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Jsem pro! Ale nejlepe prezidenti dvojcata, aby si dobre rozumeli a tahli za jeden provaz.
Bylo by to originalni!!

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ametystík geniální, jako vždy… 😘

Avatar uživatele
zjentek

Omlouvám se speciálně Elkonovi, s těmi homosexuály/kohouty šlo vážně o hloupý příklad, neboť také si můžeme představit dva prezidenty v podobě muž a žena (i když momentálně tam tedy máme dva kokoty).

Avatar uživatele
zjentek

Oprava: národ.

Nový příspěvek