Morpheus

Proč nejde uložit příloha z e-mailu?

Mé zařízení je tablet Lenovo Yoga 10 s OS Android 4.2. Mám nainstalovanou aplikaci e-mail. Nastavil jsem si e-mailové adrasy. Aktualizace nové pošty funguje. Při pokusu uložit jakou koly přílohu se stáhne soubor s velikostí několika kB.Ten potom nejde ani otevřít ani spustit. To samé se ale děje i když se přihlásím přímo na webové rozhraní.Děje se to na Atlasu,Volným i Seznamu. Pomůže mi někdo? Předem děkuji
Doplňuji:
Mám nainstalované všechny aplikace, které jsou potřeba k otevření jednotlivých příloh. Problém je v tom, že se příloha nestahuje ve velikosti kderá je skutečná,tedy jaká je usedena v e-mailu.

Odpovědi
MK44

A máte nainstalované programy, v nichž lze stažené soubory z příloh otevřít?

Doplňuji:
Co je to za soubor? Má nějakou příponu? Je vždy stejný? (porovnej dva takové soubory například v programu jako je Total Commander)
Nemáš někde nastavené nějaké omezení velikosti přílohy? Nedojde během stahování k přerušení spojení?

Morpheus

Soubory jsou to různého typu – jpg,pdf,PPS atd.. Porovnal jsem velikost přílohy a uloženého souboru. Na uloženém soubor sem koukal wincomandr a správcem souboru a výsledek stejnej. Zároveň sem chtěl soubory otevřít vice prohlížečema abych eliminoval chybu programů. Připojení jsem prubnul jak WiFi tak G3 beze změny. A co ve týče omezení velikosti uloženého souboru jsem ani neměnil ani nenastavoval.

MK44

Četl jsem a nic mě nenapadá. Určitě zkuste i jiná fóra.

Píšete, že stahujete soubory s různými příponami. Rozumím tomu dobře tak, že stažený a uložený soubor má správnou příponu, ale velikost jen pár kB? A pokud stáhnu například soubor x.jpg a y.pdf, jsou oba uložené soubory stejně velké?
Co se děje, když chcete stáhnout nějaký soubor obecně z Internetu (myslím např. z www.ulozto.cz apod., tedy nikoli z poštovního serveru a nikoli přes poštovního klienta.)?