Proč nejde uložit příloha z e-mailu?

Mé zařízení je tablet Lenovo Yoga 10 s OS Android 4.2. Mám nainstalovanou aplikaci e-mail. Nastavil jsem si e-mailové adrasy. Aktualizace nové pošty funguje. Při pokusu uložit jakou koly přílohu se stáhne soubor s velikostí několika kB.Ten potom nejde ani otevřít ani spustit. To samé se ale děje i když se přihlásím přímo na webové rozhraní.Děje se to na Atlasu,Volným i Seznamu. Pomůže mi někdo? Předem děkuji
Doplňuji:
Mám nainstalované všechny aplikace, které jsou potřeba k otevření jednotlivých příloh. Problém je v tom, že se příloha nestahuje ve velikosti kderá je skutečná,tedy jaká je usedena v e-mailu.

Odpovědi:

Bronzový

A máte nainstalované programy, v nichž lze stažené soubory z příloh otevřít?

Doplňuji:
Co je to za soubor? Má nějakou příponu? Je vždy stejný? (porovnej dva takové soubory například v programu jako je Total Commander)
Nemáš někde nastavené nějaké omezení velikosti přílohy? Nedojde během stahování k přerušení spojení?

Diskuze k otázce

Morpheus

Soubory jsou to různého typu - jpg,pdf,PPS atd.. Porovnal jsem velikost přílohy a uloženého souboru. Na uloženém soubor sem koukal wincomandr a správcem souboru a výsledek stejnej. Zároveň sem chtěl soubory otevřít vice prohlížečema abych eliminoval chybu programů. Připojení jsem prubnul jak WiFi tak G3 beze změny. A co ve týče omezení velikosti uloženého souboru jsem ani neměnil ani nenastavoval.

Bronzový

MK44

Četl jsem a nic mě nenapadá. Určitě zkuste i jiná fóra.

Píšete, že stahujete soubory s různými příponami. Rozumím tomu dobře tak, že stažený a uložený soubor má správnou příponu, ale velikost jen pár kB? A pokud stáhnu například soubor x.jpg a y.pdf, jsou oba uložené soubory stejně velké?
Co se děje, když chcete stáhnout nějaký soubor obecně z Internetu (myslím např. z www.ulozto.cz apod., tedy nikoli z poštovního serveru a nikoli přes poštovního klienta.)?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.