ladka

proč nejde mikrofon

Nejde mi mikrofon u sluchátek.Já druhou stranu slyším ,ale oni mě ne.Zkoušeli jsme všechno možné,ale stále to nejde.Nevíme čím to může být.Schválně jsme koupili kvůli tomu nová sluchátka.Dříve to ,ale šlo.Díky za odpověď?

Nejlepší odpověď
kenyrts

V první řadě bych se podíval-start-ovládací panely-zvuky a zvuková zařízení otevřít a první záložku-hlasitost-upřesnit a zde se podívat jestli máte mikrofón povolený a táhlo nnahoře.Pokud máte zaškrtnuto „ztlumit“ tak odškrtnout a dát O.K.Mělo by to být v pořádku.