Security

Nejde mně mikrofon – > prosím o radu

Dobrý den koupil jsem si mikrofon protože chci kecat třeba přes SKype mno, ale jaksi me nejede ( spíš ho mám špatně zapojený ) nemohli by ste me prosim napsat třeba kam ho mám správně zapojit a co vše mám ještě udělat aby me jel správně moc děkuji a mám Windows Vistu dík moc za každou radu
Doplňuji:
Mno já vím ja to tam zapojím a stejnak to nejede nevim jestli to mám ještě někde „Poštelovat“ A mám to zapojit zepředu nebo zezadu Počítaču?

Nejlepší odpověď
jarčáč

v každém případě se mikrofon zapojuje do funkční zvukovky.Je tam vedle sebe hned několik (podle toho jakou zvukovku používáš) barevně označených otvorů.otvor pro mikrofon bývá označován růžovou barvou, někdy i červenou popřípadě to bývá ještě popsáno buď MIC nebo je tam rovnou obrázek mikrofonu.

Aby to fungovalo je to ještě potřeba povolit v ovládacích panelech…(nevím jak je to ve vistách) ve windowsu XP jsou to zvuky a zvuková zařízení, kde je to nutné nejdřív povolit…a potom můžeš teprve mikrofon otestovat pomocí testu, který ti to nabízí…a mělo by to fungovat

Další odpovědi
Dandi

Na PC nebo notebooku bude malinká dírka s označením mic, popřípadě bude červená, nebo tam bude vyobrazení mikrofonu.

LuciJe

Po zapojení mikrofonu rozklikni přes Start – Ovládací panely – Zvuky a zvuková zařízení, zvol záložku Hlas a tlačítko Test zařízení… Mělo by Tě to provést celým testem, který to buďto zprovozní a nebo napoví, co nefunguje

Attack-design

tam kde máš konektory zkus zkušební hovor přes skype zda ti to funguje