alex.agent

Program který převede zvuk co poslouchám do mikrofonu (nevím jak napsat otázku – přečtěte si info).

Zdravím, mám dotaz, existuje nějaký program který by mi převedl zvuk který poslouchám do mikrofonu? – co mluvím?
Příklad: Např. když chci aby kámoš slyšel jednu písničku nebo prostě nějakou hlášku, nebo nějaký zvuk z videa, to je jedno – třeba přez skype a nechci si dávat mikrofon k reprákům aby to i on slyšel ale prostě abych měl sluchátka, v nich to hrálo a on to velmi kvalitně slyšel – myslím něco jako směšovač stereo (stereo mix) ale to mi nějak nefunguje. Někdy jo ale většinou ne – nevím proč, píše mi to „Aktuálně není k dispozici“ ale povolené a všechno mám. Takže nevím, neznáte nějaký program na to? Děkuji
Doplňuji:
proč to dělat jednoduše když to jde složitě? :D né :D jé se ptám, protože to na něco potřebuju, potřebuju si na mikrofon nahrát jeden zvuk a nejde to stáhnout, YouTube to není, nevíš jak na to? Díky…

Odpovědi
tom004

Jestli to dobře chápu,potřebuješ smíchat dva nf signály s možností nezávislé regulace. Pokud ano,v odkazu si vyber.

http://www.srov­nanicen.cz/q/2-kan%C3%A1lov%­C3%BD%20mixer/?min=283­&order=2&ff=1

Fyzik

Musí to podporovat zvuková karta, řekl bych. Odborník přes PC nejsem, ale jsem přesvědčen, že se to jmenuje What You Hear a to znamená, že si lze přepnout vstup v ovladači zvukové karty tak, že to, co jde do repráků, jde i do mikrofonu. Jenže to pak zase přijdeš o možnost mluvit do opravdového mikrofonu, nevím o tom, že by počítač podporoval dva vstupy zaráz.

To by možná taky šlo, ale asi jen se specializovanou kartou.

FreddieR

Jestli chceš, aby si poslechl nějakou písničku (nebo cokoliv), stačí mu poslat URL z Youtube (nebo kde si ten zvuk slyšel). Pokud máš písničku (všelijaký zvuk) v počítači, můžeš mu ho poslat přes Skype. I soubory přes Skype posílat jde. Já bych nic složitě nepřenastavoval a dělal to takhle. Proč to dělat složitě, když to jde lehce ;)