Pokročilý

Program který převede zvuk co poslouchám do mikrofonu (nevím jak napsat otázku - přečtěte si info).

Zdravím, mám dotaz, existuje nějaký program který by mi převedl zvuk který poslouchám do mikrofonu? - co mluvím?
Příklad: Např. když chci aby kámoš slyšel jednu písničku nebo prostě nějakou hlášku, nebo nějaký zvuk z videa, to je jedno - třeba přez skype a nechci si dávat mikrofon k reprákům aby to i on slyšel ale prostě abych měl sluchátka, v nich to hrálo a on to velmi kvalitně slyšel - myslím něco jako směšovač stereo (stereo mix) ale to mi nějak nefunguje. Někdy jo ale většinou ne - nevím proč, píše mi to "Aktuálně není k dispozici" ale povolené a všechno mám. Takže nevím, neznáte nějaký program na to? Děkuji
Doplňuji:
proč to dělat jednoduše když to jde složitě? :D né :D jé se ptám, protože to na něco potřebuju, potřebuju si na mikrofon nahrát jeden zvuk a nejde to stáhnout, YouTube to není, nevíš jak na to? Díky....

Odpovědi:

Zlatý

Jestli to dobře chápu,potřebuješ smíchat dva nf signály s možností nezávislé regulace. Pokud ano,v odkazu si vyber.

http://www.srovnanicen.cz/…

Bronzový

Musí to podporovat zvuková karta, řekl bych. Odborník přes PC nejsem, ale jsem přesvědčen, že se to jmenuje What You Hear a to znamená, že si lze přepnout vstup v ovladači zvukové karty tak, že to, co jde do repráků, jde i do mikrofonu. Jenže to pak zase přijdeš o možnost mluvit do opravdového mikrofonu, nevím o tom, že by počítač podporoval dva vstupy zaráz.

To by možná taky šlo, ale asi jen se specializovanou kartou.

Jestli chceš, aby si poslechl nějakou písničku (nebo cokoliv), stačí mu poslat URL z Youtube (nebo kde si ten zvuk slyšel). Pokud máš písničku (všelijaký zvuk) v počítači, můžeš mu ho poslat přes Skype. I soubory přes Skype posílat jde. Já bych nic složitě nepřenastavoval a dělal to takhle. Proč to dělat složitě, když to jde lehce ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.