Zuzik

Proč mi nefunguje mikrofon ke skypu?

Prosimvás mám takový problém, Když s někým volám tam já ho slyším ale on mě vůbec neslyší. Chyba v mikrofonu vážně není protože máme dva a v obou to nejde. Takže to musím asi něco udělat v nastavení nebo někde. Prosím vás odpovězde mi : Děkuji
PS: dám užitečnou :D

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ovládací panely > Zvuky a Zvuková zařízení > Hlasitost > Upřesnit > Možnosti > Vlastnosti > záznam > OK > Zaškrtnout vybrat u mikrofonu

Další odpovědi
Miroslavst

Ve skypu v nastavení zadat aby mikrofon byl přizpůsoben.

elektrikář

Mám stejný problém ovladače vysunul na maximum, proprcoval se k zkušebním testům, repráky jdou a mikrofony nechtějí zkoušel jsem přední vstup, zadní vstup .2 mikrofony a nic