ZDENEK01

Proč nefuguje Hamachi, když jsou PC vidět a přenášet data jde?

Odpovědi
aliendrone

A k Hamachi jsi přišel KDE? Jako chápu, že vykopávka jako jsem já ví vocogo, ale Hamachi už nefunguje řadu let, k jeho běhu je nutný vzdálený server. Asi moc nechápeš jeho princip, resp. tunelování portů.

Ovšem existují pokud vím jiné (a funkční) emulátory LANek. Nicméně dnes jich už v podstatě není třeba, doba, kdy hry neuměly hrát přes internet a nutně potřebovaly lokální sít je dááááávno pryč. Bohužel už stejně tak dávno nepařím, takže ti neřeknu, který dnešní program na LAN emulaci je dobrý a který ne. Zkus se obrátit na HERNÍ weby, tam to jistě budou vědět. Nebo alespoň na některých. ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.