holaola

Proč „namachrovaný“ účes rozhazuje charakter/pokoru?

Sám herec ze seriálu Vyšehrad řekl, že ten účas mu jakoby rozhazuje charakter. Podle mě se pomalu stává tím, co paroduje, např. Sám si např. neumím moc představit takový účes a zároveň pokoru.

Odpovědi
Kulpix

To je blbost.
Přes léto nosím vlasy, po stranách vystříhané nůžkami a nahoře trošku delší a nagelované číro. Možná proto, že si nepařím hlavu.

Přes zimu mám, vlasy cca stejně dlouhé na celé hlavě a upravené podle toho, jak ráno vstanu. 🙂

Myslím si, že je to blbost. Nosím vlasy tak, jak se mi to líbí.