Pokročilý

Proč nám, lidem, začal vadit déšť?

Mám takovou mírně filozofickou otázku - proč nám, tedy lidem, začal vadit déšť? (Myslím tím nějaké historické vysvětlení, vysvětlení z pohledu vývoje člověka!) Proč nám začalo vadit, že mokneme a před deštěm se schováváme, zatímco před sluníčkem ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to slyším poprvé! Jsou lidé, jimž vadí naprosto vše, mezi tyto ale nepatřím. Jen houšť a větší kapky! Pročistí se vzduch, bude vonět, smyje se bordel a porostou houby! No není to paráda?

Další odpovědi:

Zlatý

Tak to slyším poprvé.Za sebe,mohu říci,že déšť mi ani v nejmenším nevadí,spíše mi vadí delší pobyt na slunci.Vzhledem ke změnám v zemské atmosféře,je,mírně řečeno,dost riskantní.Déšť je fajn,jenom prší čím dál méně.

Zlatý

já déšť miluji.

nevidím v tom problém, že prší.

Zlatý

Déšť mě absolutně nevadí pokud jsem v plavkách,vadí mě mokré oblečení a před sluníčkem se schovávám.Nemám rád vedro.
Historicky se před deštěm schovává většina živočichů.Člověk se od nepaměti chránil před nepřízní počasí.

Zlatý

Vadit déšť? Těch nádherných pohledů co se nabízí na ulicích, zejména když děvčata mají jen trička či halenky.

Pokročilý

Spíš vadí z podstaty věci - mokré oblečení. Jinak nevadá snad nikomu, kromě fiflenek (roztečený makeup, kterému nevadí ani voda, slitá řasenka odolná proti vodě, atd...) :)

Stříbrný

Menší drobné přeháňky, tedy žádné přívalové deště mám raději než 35 ve stínu.

Stříbrný

Nenávidím déšť.
Když prší mám depku.
Nemám rád vodu a to ani v žaludku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2730
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 961
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 481

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.