Lgee

Proč by to lidem vadilo?

Být očípovani? vždyť by to muselo být báječný. Nejlíp ještě s nějakou nanotrhlavinou to by bylo fantastické, když by někdo spáchal trestný cin tato trhlavina by se odpalila aspoň by se lidé naučili chovat slušně.

Nejlepší odpověď
Rokio

Tento názor je na zavření do blázince. Navíc by tím lidé přišli o svobodu. Každý člověk by měli mít možnost vybrat si mezi dobrem a zlem a nést za to následky.

Další odpovědi
Ametyst

To mi připadá jako džihádisti s trhavinou na těle: když nevylítnou do vzduchu, těžce selhali a nedostanou se do vysněného nebe se 72 pannami.

Lgee

Jo takže každý kdo by to schválil v evropském parlamentu by měl jít na psychiatrii?

Rokio

Lgee: To byla ironie. Konkrétně nadsázka. Rozhodně to není normální názor. Jinak proti tobě nic nemám, Lgee, pouze kritizují tvůj názor.

Ametyst

V Evropském parlamentu schvalují věci, se kterými přijde Evropská komise. Tenhle parlament nemá zákonodárnou iniciativu, nebo-li tam se jen zvedají ruce, často to vypadá, že poslanci nevědí, o čem je řeč v tom babylonu jazyků. Možná je to účel.

Lgee

Já vím jen říkám že je otázka kdy to schválí