jjj123456789

Proč nacistům nevadilo, že jejich vůdce není árijec?

Nejlepší odpověď
ponovotny

ono je otázkou koho vlastně máte na mysli když hovoříte o „nacistovi“. Pokud se ptáte na funkcionáře nsdap, tak mezi těmi byla větší část „neárijců, tedy těžko očekávat takovou kritiku z těchto řad. Pokud myslíte elitní "bojovíky“ z ss a podobně (kteří v naprosté většině árijci byli) je třeba pochopit, že pokud u vás „odborníci“ zjistí, že jste „té správné rasy“, což vám umožní „nevídanou“ kariéru, budete mít tolik starostí s vlastní slávou a s tím jak co nejlépe plnit své „poslání“, že vás ani nenapadne řešit jestli je strýček Dolfa áriec či nikoliv. Natož abyste se mu oplátkou za to co vám umožnil odvděčil „pitomou“ kritikou.
Pokud nacisty myslíte Německý národ pak vězte, že se určitě pár „chytrých“ hlav našlo a na ně zase už čekali kluci od gestapa.
Je vlastně legrační když si uvědomíte, že blábolíme o tom jak chápeme co bylo před tisíci lety a ve skutečnosti stačí sedmdesát let a jsme v problému se dobrat „pravdy“
Jak říkám, pro začátek bych si ujasnil kdo je to ten nacista, potom bych si zkusil zjistit jak to přesně bylo s tou „čistou rasou“ a pak bych viděl jestli takhle položit otáz

Další odpovědi
MK44

Nacistům to nevadilo, protože o „árijství“ vůdce nepochybovali. A to přesto, že jeho rodokmen byl v podstatě státním tajemstvím. Pochybovati o vůdci by se totiž „nevyplatilo“ …

badisko

Mozna By by Bylo namiste si projit dejiny …nejses prece zadnej blb …a ty srackozni …YOUTIBE.COM …umis pouzivat …
No osoben jak ho nemam rad …tak musim uznat ze byl ..genialni recnik ..a mel v sobe neco …ale to melo vice lidi v dejinach takze to srovnavat nebudu …

PS;Co je podle tebe ..cista rasa ?…a odkud se to vzalo ?…podivej se treba tady …:D … http://www.you­tube.com/watch?v=G1U2RqG­ZBwE

Dane

Protože věříli tomu, že byl pro Německo vyslán jakousi Prozřetelností a čeká jej splnění zvláštního úkolu.

Hitler uvedl následující případ z války, který podle něj dokazoval, že je pod ochranou božské Prozřetelnosti.

„Právě jsem ještě s několika druhy obědval v zákopu. Náhle se mi zdálo, že slyším hlas, jak mi říká: "Vstaň a jdi pryč“. Bylo to jasné a naléhavé, okamžité jsem uposlechl jako by to byl vojenský rozkaz. Vstal jsem, vzal sebou konzervu a poodešel jsem zákopem asi dvacet metrů. Tam jsem se posadil, abych pokračoval v jídle. Sotva jsem to však učinil, uviděl jsem záblesk, provázený ohlušujícím výbuchem, právě v té části zákopu, který jsem před chvílí opustil. Zbloudilý granát vybuchl uprostřed skupiny vojáků, mezi kterými jsem před chvílí seděl. Žádný z nich to nepřežil."

lota

Byl to hlavně vůdce, to ostatní se asi řešilo až za tím.