fifik :-D

Proč moje sluchátka hrají tlumeně?

zdravím, mám problém, dnes jsem si koupil sluchátka Yenkee YHP 3005 GUERRILLA, která jsem zapojil do nového notebooku Asus M570DD-DM001T, černý sluchátka, se mi zdálo, že hrají nějak tlumeně, tak jsem je zapojil do stolního PC a hrají normálně OS na obou PC je Win 10 home. Předpokládám, že je to nějaká chyba v systému notebooku nebo nějaké špatné nastavení, ale nevím, kde přesně hledat. Poradil by mi někdo? :) Předem díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím, co máš za OS, ale zkus jít do ovládacích panelů a tam najít Zvuk – sluchátka – úrovně. Případně si můžeš upravit frekvenční charakteristiku na ekvalizéru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Tak a teď popis otázky na jeden nádech. Vzhledem k tomu, že tam není jediná tečka, čárka ani otazník, předpokládám, že to nebude problém.

fifik :-D

psal jsem to ve spěchu tak to snad nevadí ne :D ?

elkon

Ale vadí, je to o kultuře vyjadřování. Říká se, „rychle se ani pes nevys…“. Napravo máš ikonu reproduktoru. Tam se nastavuje hlasitost. Když klikneš pravým tlačítkem myši, dostaneš se dál do nastavení.