jirka F

Proč mě všechno hned rozhodí?

Ať už to jsou letáky nebo strach z cesty, že se mně něco stane. Tak jak být psychicky silnější?

Nejlepší odpověď
UPhelp

Častěji se tomu strachu vystavovat, dělat to, z čeho máš obavy.

Další odpovědi
Kepler

Zkus autosugesci podle četníka ze Saint Tropez, ten taky trpěl stihomamem a mylnými domněnkami. Sedni si, zavři oči, sepni dlaně a tiše si opakuj: „Nemám strach, nemám strach, nic se mi nestane, jinak bych už byl dávno prděl do hlíny, nemám strach, nemám strach, strach je malá tečka na obzoru…“
Kdyby to nezabralo, navštiv psychologa.

Ametyst

Možná moc koukáš na televizi.:-) Je fakt, že dnes je svět hrozně složitý, a stát se může úplně cokoliv. Jsi zřejmě citlivý.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.