Avatar uživatele
Fred

Co delate, kdyz je vam zle? …myslim psychicky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, dagry před 4972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Jdu na kickbox/zatančit si nebo posedět s přáteli. U prvního vypustím duši a při druhé činnosti se uvolním. U obou přijdu na jiné myšlenky. Nebo jdu na procházku.
Obecně se říká, že od stresu, špatné nálady depresí pomáhá pohyb…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

Jdu se psem na dlouhou vycházku do lesa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tojsemjá

Už jsem tu jednou psala-mě pomáhá činnost,tak většinou uklízím.Když to nejde tak čtu,popř pouštím CD-většinou muzikály.Ale když je člověk opravdu na dně a žádná činnst nepomáhá,je dobré obrátit se na odborníka.Psycho­loga,psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Když je mi psychicky zle tak si poslechnu svou oblíbenou hudbu,a nebo se jdu projít ,ale protože mám děti tak ted mi zle nebývá spíše se dost usmívám protože s dětmi je sama sranda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Snažím se vyhledat někoho, komu bych se mohl vykecat, nebo kdo by mě pobavil. Když to zrovna nejde, sháním filmy pro odreagování. Záleží na druhu a na hloubce problému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Procházka se psy. To zabere vždy.
Nebo návštěva u někoho, ne u sebe, ženy si depku rovnají radostí z nákupu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Mne pomáhá, když jsu za svým přítelem, aby mne objal a pak to většinou končí sexem.. :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Kouknu se na děti a je mi veseleji.Jinak se řídím heslem,že nikdy není tak špatně,aby nemohlo být hůř!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Poslouchám vážnou muziku,jdu si popovídat s kamarádem,který ví o mé osobě vše.Telefonuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Snažím se to rozehnat prací,muzikou a třeba i dobrýma lidma kolem sebe.Někdy nepomůže nic,ale jednou přece musí ne?!Taky záleží na tom,co mě rozhodí.Může to být blbina a pak se nad tím dá i zasmát,ale někdy to prostě nejde.Obzvláštˇ pokud mě rozhodí lidská blbost.Hlavně když ta těžká doba příjde,tak nesmím mít volnej čas !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Používám moudro mého taty. Když si člověk zlomí ruku nebo nohu je to smůla nebo k po…
Akyž se na to dívá že si mohl zlomit obě nebo rovnou přijít o život.Jedna zlomenina je vlastně štěstí.Že je jen jedna. Nikdy neni nic tak hrozného aby to nemohlo být horší.Zaplať bůh mně to pomáhá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek