Pokročilý

Co delate, kdyz je vam zle? ...myslim psychicky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jdu na kickbox/zatančit si nebo posedět s přáteli. U prvního vypustím duši a při druhé činnosti se uvolním. U obou přijdu na jiné myšlenky. Nebo jdu na procházku.
Obecně se říká, že od stresu, špatné nálady depresí pomáhá pohyb....

Další odpovědi:

Bronzový

Jdu se psem na dlouhou vycházku do lesa.

Pokročilý

Už jsem tu jednou psala-mě pomáhá činnost,tak většinou uklízím.Když to nejde tak čtu,popř pouštím CD-většinou muzikály.Ale když je člověk opravdu na dně a žádná činnst nepomáhá,je dobré obrátit se na odborníka. Psychologa, psychiatra.

Zlatý

Když je mi psychicky zle tak si poslechnu svou oblíbenou hudbu,a nebo se jdu projít ,ale protože mám děti tak ted mi zle nebývá spíše se dost usmívám protože s dětmi je sama sranda.

Bronzový

Snažím se vyhledat někoho, komu bych se mohl vykecat, nebo kdo by mě pobavil. Když to zrovna nejde, sháním filmy pro odreagování. Záleží na druhu a na hloubce problému.

Zlatý

Procházka se psy. To zabere vždy.
Nebo návštěva u někoho, ne u sebe, ženy si depku rovnají radostí z nákupu.

Bronzový

Mne pomáhá, když jsu za svým přítelem, aby mne objal a pak to většinou končí sexem.. :P

Bronzový

Kouknu se na děti a je mi veseleji.Jinak se řídím heslem,že nikdy není tak špatně,aby nemohlo být hůř!

Stříbrný

Poslouchám vážnou muziku,jdu si popovídat s kamarádem,který ví o mé osobě vše.Telefonuji.

Bronzový

Snažím se to rozehnat prací,muzikou a třeba i dobrýma lidma kolem sebe.Někdy nepomůže nic,ale jednou přece musí ne?!Taky záleží na tom,co mě rozhodí.Může to být blbina a pak se nad tím dá i zasmát,ale někdy to prostě nejde.Obzvláštˇ pokud mě rozhodí lidská blbost.Hlavně když ta těžká doba příjde,tak nesmím mít volnej čas !

Stříbrný

Používám moudro mého taty. Když si člověk zlomí ruku nebo nohu je to smůla nebo k po...
Akyž se na to dívá že si mohl zlomit obě nebo rovnou přijít o život.Jedna zlomenina je vlastně štěstí.Že je jen jedna. Nikdy neni nic tak hrozného aby to nemohlo být horší.Zaplať bůh mně to pomáhá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.