SonsyMite

Proc mi v prohlizecich, krom defaultniho IE, neustale vyskakuje „Invalid certificate“?

Nevim jak se toho zbavit, delalo mi to na win7 i ubuntu.
Diky predem
Doplňuji:
Takze i IE:
There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

Odpovědi
Bedy

A na jaké stránce to dělá? Nebo to dělá na každé?

arygnoc

chcelo by to link.
môže ísť o problém zabezpečenia (vášho nastavenia, bezpečnostných certifikátov).

Jsemtady

Lezes na stranku ktera se tvari jako zabezpecena (treba https jako je treba bankovnictvi apod.) Ale jeji certifikat kterej zarucuje prave toto zabezpeceni uz neplati, je prosly, nebo jinak vadny. Stranka te takto varuje abys o tom vedel, treba kdybys chtel na te strance neco kupovat, nebo jinak operovat s penezi/svymi udaji, ze to muze byt klidne i ppdvodna stranka. Ty s tim nic neudelas, jen si dej pozor jestli to neni podvod.

cochee

Zažil jsem potíže s certifikáty pramenící z toho, že jsou špatně nastavené systémové hodiny – datum a čas. Zkontroluj a nastav. Až budeš PC vypínat, tedy po správném vypnutí, jej ještě navíc odpoj od zásuvky. A při příštím zapnutí se uvidí – pokud bude datum s časem zase špatně, tak máš vybitou knoflíkovou baterku, přesněji článek, na základní desce.Není těžké ho vyměnit, zvlášť pro chlapa, nový stojí 10–30 korun.