SonsyMite

Jak se zbavit neustaleho vyskakovani certifikatu v Opere?

taky sem mi dost veci nezobrazuje spravne. Jak to opravit?

Odpovědi
Bedy

Vím, že Opera má u některých stránek problémy s vykreslováním, jestliže je tomu tak, navrhuju přejít na jiný prohlížeč nebo zkusit zaktualizovat Operu (internetový prohlížeč je nutné udržovat stále aktuální!).

Kdybych měl doporučit nějaký jiný prohlížeč, doporučím Internet Explorer (samozřejmě aktuální poslední verzi, určitě ne staré verze 8 a nižší nedoporučuji). Aktuální verzi stáhnete z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Případně doporučím Avant Browser, což je též velmi sympatický prohlížeč – stáhnete přímo z http://dl.file­kicker.com/sen­d/file/139767-RDMP/absetup.exe (oficiální úložiště)
Doplňuji:
Právě jsem se dočetl, že vyšlanová Opera 15 (Next), která má úplně jiné vykreslovací jádro, takže navrhuju zkusit tuhle novou Operu, měly by vymizet ty problémy s vykreslováním, zkušenosti s tou novou Operu ještě teda nemám.

Nu anebo prostě přejít na ten Internet Explorer či jiný prohlížeč, jediný, který nemůžu doporučit, je Google Chrome, který sleduje aktivitu svých uživatelů.