Gabullka

Proč mi pořád padají vlasy?

Odpovědi
Drap

Je přirozené, že s vlasy obměňují a tedy musí občas nějaký vypadnout. Další možností je nějaká nemoc a tu po netu zřejmě nikdo nedokáže určit. Máme však i lékaře.

Lotr2008

Mně začaly padat ve čtyřiceti a do roka už se mi hlava leskla jako vajíčko.

elkon

Buď vrozená dispozice, nebo choroba. Zajdi na kožní.

da ny

Možná proto, že je to přirozené.
Pokud Vám denně vypadne 80 až 100 vlasů denně, jste v normě.
Po umytí až 300, je to normální.
Normální je, něco si přečíst, zjistit (když mám internet),nrež začnu „plašit“ a psát dotazy.
Také proto, abych zjistila, zda je/není třeba vyrazit k lékaři.

https://www.au­rio.cz/blog/jak-poznate--ze-vam-vlasy-vypadavaji-nadmerne--zkuste-tahovy-test/

Údaje o tom, kolik vlasů může zdravému člověku vypadnout, se různí. Některé zdroje uvádějí, že 50 až 80 je normál, jiné naopak, že žádné nebezpečí nehrozí ještě ani při 100 až 150 vlasech za den. Po umytí vlasů to údajně smí být až 300.
https://www.vichy­.cz/vichy-mag/4-rocni-obdobi-a-vypadavani-vlasu-jak-se-mu-celorocne-vyhnout/amp-vmag48436.aspx?gclid=E­AIaIQobChMIip­fHxvqZ-wIVRON3Ch1-wQ0vEAAYASAAEg­KCH_D_BwE

Millisek

Záleží v jakém je to množství.. Pokud ti to přijde moc, tak zkus vlasovou kosmetiku určenou na padání vlasů a nebo doplněk. Co mám vyzkoušené, tak jsou vitamíny od thegarden, mají je na expertnavlasy.eu a jsou to přírodní bylinné tobolky.

SarrahParker

Stres, hormony .. těch příčin může být víc, ale co by ti mohlo pomoct, je Milva. Zaměřují se na padání vlasů a mají dost velký efekt a dobré hodnocení.