Proč mi po připojení jakékoliv flashky či paměťové karty do pc ,nejdou vymazat složky z těchto zařízení?

Dobrý den ,
před týdnem jsem zasunula flashku do notebooku ,kterou jsem dříve běžné užíval , a nešla vymazat , kliknu na složku , dám vymazat ona zmizí,ale za 5 vteřin je zpět a navíc se všechny složky ukazují jako zástupce s tou modrou malou šipkou ,když kliknu a vyhledám umístění některé ze složky na flashce ukazuje to windows/system32 , pak jsem někde našel ve vlastnostech připojené flashky ,, rezervováno systémem '' navíc se mi to děje s každým paměťovým médiem co do notebooku vložím a teď jsem dokonce jednu flashku potřebovala na druhém notebooku který teď dělá to samé co ten druhý , velice děkuji že lajkovi jako jsem já vysvětlí někdo možnou příčinu a hlavně jak to spravit a ještě se mi teď stane když chci na flashku zkopírovat třeba film tak se stáhne jen info o filmu o velikosti pár kb a tak je to zase se všemi flashkama,pam.kartama
Doplňuji:
Děkuji za odpověď a doplňuji mám windows 7 jeden notebook acer a druhý toshiba ,readyboost - zaškrtnuto je nepoužívat toto zařízení , ale problém stále stejný ,ve vlastnostech ready boost je dole ,, systém windows doporučuje rezervovat pro optimální výkon 1805 mb ,tedy mi příjde že ikdyž je ready boost vypnuté , chová se jako zapnuté , děkuji za další rady

Odpovědi:

Stříbrný

Já mám takové podezření... ale v tuto chvíli nemám k dispozici PC s Windows 7, abych si to mohl potvrdit. Každopádně: máte-li PC s Windows staršími než Vista (tedy nejspíš XP), nemusíte číst dále. V opačném případě: Připojte flešku. Otevřete Průzkumník nebo Počítač. Na ikonu flešky klikněte pravým a v menu zvolte Vlastnosti. Otevře se okno s několika záložkami a jedna ze záložek by měla být označena slovem ReadyBoost. Tu zvolte a přesvědčete se, že je tato technologie nepovolena. Je-li tomu tak, je příčina jinde; zde mé momentální znalosti končí. Pokud je však zvolena jedna z možností použití pro ReadyBoost, vypněte ji, tím by mělo být po problému.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.