alexandra

Proč mi nejde zvuk u filmu?

Mám multimediální centrum,kde jsem si nahrála film z televize,u kte­rého mi nehraje v počítači zvuk.Jinak mi všechny možné filmy hrají,mám stáhnutý balík kodeků.U tohoto filmu je napsáno Video MPEG-2.Ts.Nevíte jaký kodek stáhnout?

Nejlepší odpověď
Travis

Zkusil bych třeba tyhle kodeky : http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/kodeky/ko­dek-cz/?g[hledano]=mpeg2&g[­oz]=0.16
Kdyby to nešlo, může se ještě zkusit nějaký konventor (převaděč) formátů. A kdyby ještě to nešlo, pak bych zkusil stáhnout KMPlayer, ten mi přehraje v pohodě každý film… Víc už nevím :)