Monyszek

Přehrávání v km player?

Mám takový menší problém s KM player. Pouštěla jsem si film, pak jsem to vypla, že se dokoukám další den a když chci přetočit na scénu, kde jsem skončila, tak mi nejde zvuk, ale když nechám film běžet od začátku, tak zvuk jde..čím to může být?

Nejlepší odpověď
Bedy

To bude zřejmě problém v přehrávači a nevím, jestli se s tím dá něco dělat. Vím,že KMPlayer je výborný přehrávač, ale ne pro Windows – tam má občas problémy a je takový těžkopádnější. Ale na Linuxu to je jeden z nejlepších přehrávačů.

Doporučím spíš Windows Media Player nebo VLC Media Player.

Pokud se rozhodnete pro Windows Media Player, tak ten ve Windows už nainstalovaný je, stačí doinstalovat filtr, aby přehrál opravdu vše.
Ke stažení z http://www.cccp-project.net/dow­nload.php?type=cccp
při instalaci odmítněte instalaci Media Playeru Classic Home Cinema.

Máte-li Windows XP, je nutné Windows Media Player zaktualizovat – nevím, jestli tam máte aktuální verzi 11.0 – http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/download-windows-media-player

Další odpovědi
briketka10

stáhni si novou verzi :)