Pavlina.K

Proč mi nechodí SMS a zprávy na Messengeru (iPhone)?

Poslední dobou mi nepřichází sms a nebo když už tak mi nepřijde upozornění, ani není u aplikace napsaná ta červená jednička, to samé u messengeru. iMessage mám vyplé už od doby co mobil mám (2roky) a vždy vše fungovalo. Zvuky, upozornění všechno zaplé… Taky se mi dnes všechny zprávy vymazaly samy od sebe, přitom mám nastavené ponechání zpráv trvalé. V čem může být problém?

Odpovědi
Evuše

Z hlediska vymázání zpráv bych soudila na nějaký vir, trojan. Jinak mně a příteli u iphonu taky někdy nepřišlo žádné upozornění, ale jen u sms. S imessage to určitě nesouvisí. Trvalo to třeba týden a pak zase ok :) Kdyžtak se podívej kolik máš paměti icloudu, mobilu.