Vanda6

Lze nějakým způsobem odstranit již nějakou dobu nalepené tvrzené sklo z displeje mobilu?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Jde to, ale je to pracne. Zname se to povedlo nehtama.

Další odpovědi
gecco

Odstraňuje se za tepla – po opatrném nahřátí horkovzdušnou pistolí (fénem)…
Vřele doporučuju to svěřit servisu…
😉

Klaproth

Dej to do servisu. S horkovzdušnou pistolí bych na to raději nechodil, ta moje dovede 650°C, to by telefon nemusel vydržet.

StandaSan

To já jsem si ho vždycky odstranil a znovu nalepil sám.. vždycky bez problému. Skla konkrétně objednávám z https://www.i­lovemobil.cz/ a měním cca jednou za 4–8 měsíců – záleží, co zrovna dělám. :) Stačí trsátko nebo třeba pevná vizitka a odchlípnete ho snadno. Pak už stačí jen chytit a sloupnout :)