FlAsh_7

Proč mi Gmail ukazuje „Otevřen na 1 dalším místě“ (viz popisek)?

Můj Gmail mi na PC ukazuje vpravo dole „Otevřen na 1 dalším místě“. Ano, doopravdy jsem vedle PC přihlášen ještě na svém telefonu. Nikoliv však v ten moment. Na telefonu mám pro Google účet dvoufázové ověření a žádné bezpečnostní upozornění mi od Googlu nepřišlo. Znamená daná informace pouze počet ostatních zařízení, kde jsem (ne nutně v přítomný okamžik) přihlášen? Jsem trochu paranoidní.

Odpovědi
Dochy

Tak se podívej na ty podrobnosti. Nicméně na telefonu býváš přihlášen furt. že zrovna nekoukáš na email nic neznamená.