agentpv

Proč mě na FB žádají o přátelství neznámé zahraniční dívky – dnes i seriozně vypadající Aarti Kumari z Turecka?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Co po vás falešný přítel chce?

Jak to tak s falešnými kamarády bývá, chce z vašeho nového přátelství něco získat.

Můžete od něj čekat soukromou zprávu s odkazem na podvodnou stránku, která se z vás pokusí vymámit vaše osobní údaje. Může jít o fantastickou nabídku, jež je až moc dobrá, než aby byla skutečná anebo o bulvární článek či video, které se svým obsahem snaží získat co nejvíc kliknutí. Podvodník pak za každou návštěvu webu (nebo interakci na webu) bude odměněn.

(citace viz odkaz)

Zdroj: https://blog.a­vast.com/cs/no­ve-falesne-profily-na-facebooku-vznikaji-kazdy-den.-jak-s-nimi-bojovat

Další odpovědi
Ametyst

Protože se Fb často chová jako kuplířka.

elkon

Protože je to postavené na hlavu a je to nastaveno pro důvěřivé jedince, kteří na vše skočí. Přátelství na kliknutí neexistuje.