zjentek

Proč mě na chyby systém neupozorní automaticky?

Tak například v poznámkovém bloku (Win10) se mně slovo vepsané chybně nepodtrhne červenou vlnkou jak je jinak obvyklé, přestože v nastavení je zapnuta funkce „zvýrazňovat pravopisné chyby“ (dokonce je zapnuta i funkce „automaticky opravovat pravopisné chyby“ čemuž ani nerozumím, tu znám jen z mobilu a u PC jsem ji dosud nepozoroval, i když je zapnuta). Tak co je wrong? Děkuju.

Odpovědi
Samtibalfars

Někdy se může jednat o slovo které má více možností oprav a systém tak čeká na další slovo aby mu to napovědělo která to je.

Ale může být zrovna zahlceny systém a ta část která to hlídá se ještě nedostal na řadu.

K opravě se používá regex a s tím win moc dobře zacházet neumí a snadno se na tom zahltí.