Pavel159CZE

Jak opravit chybu xc0000185?

Jako první se ukáže logo a pod je napsáno: Probíhá příprava automatické opravy.
Potom se na notebooku ukázala modrá obrazovka a tam bylo napsáno: kod chyby xc0000185.
Bude nutné použít nástroje pro obnovení na instalačním médiu. Pokud žádné instalační médium (například disk nebo zařízení USB) nemáte, kontaktujte správce systému nebo výrobce počítače.

Stisknutím klávesy Enter zkuste akci zopakovat. (nefunguje)
Nastavení spuštění otevřete stisknutím klávesy F8. (nefunguje)
Nastavení firmwaru rozhraní UEFI otevřete stisknutím klávesy Esc. (funguje)

značka: Lenovo
OS: Windows 8.1
Lenovo G505s

Záruka je. Pokud problém neopravím, jde do opravny.

Odpovědi
Quimby

No vlož tam instalační disk od Windowsů, pokud ho nemáš, protože je k notebookům moc nedávaj, tak ho prostě odnes do servisu, oni si s tim poradí.

Pavel159CZE

Mám zaplaceno, že opravář přijde domů a pokusí se notebook opravit. Přeinstalovat Windows asi zvládne v tomto prostředí ne?