Ondrej01

Proč mají cikánky kníra?

Zdravím, jen ze zvědavosti jsem se dnes podíval na přátele přátel na sociální síti a objevil mezi nimi nějaké romky. Po chvíli jsem si všiml, že všechny z nich mají knír, ač ne hustý, ale viditelný na pohled, je to opravdu tak, že všechny mě známé cikánky knír pod nosem mají, jak je to možné ? :) Omlouvám se za tak podivnou otázku a možná jsem první, kdo si toho všiml, docela by mě to zajímalo.

Nejlepší odpověď
www

Mimo jiné:
Páří se to mezi sebou, rodina nerodina, se nedivme ničemu. Jsou u tohoto etnika i jiné zajímavosti! 😁
Zkušenost 60+

Další odpovědi
Drap

Nejenom cikánky, občas se to objevuje i v běžné populaci. Otázkou je, jak kdo o sebe dbá a jak si s tím poradí. Ochlupení jak u žen tak mužů je zcela přirozené. U každého jedince se však vyskytuje jinak. U někoho neznatelné, u někoho výrazné.

hanulka11

hlavně to bude tím, že mají tmavé Vlasy/chloupky /a vše je pak výraznější

dudu

Při návštěvě Sicílie jsem se zájmem pozoroval zdejší občanky a věřte, že všechny starší ročníky mají nejen knír, ale také křivé nohy a hodně hrubý hlas. Záleží to na rase a selekci při páření.
Jsou věrné a pokud partner tuto zásadu poruší, jejich bratři obvykle obratem vyřizují křivdu s použitím lupary.