Pokročilý

Proč mají cikánky kníra?

Zdravím, jen ze zvědavosti jsem se dnes podíval na přátele přátel na sociální síti a objevil mezi nimi nějaké romky. Po chvíli jsem si všiml, že všechny z nich mají knír, ač ne hustý, ale viditelný na pohled, je to opravdu tak, že všechny mě známé cikánky knír pod nosem mají, jak je to možné ? :) Omlouvám se za tak podivnou otázku a možná jsem první, kdo si toho všiml, docela by mě to zajímalo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mimo jiné:
Páří se to mezi sebou, rodina nerodina, se nedivme ničemu. Jsou u tohoto etnika i jiné zajímavosti! :-D
Zkušenost 60+

Další odpovědi:

Zlatý

Nejenom cikánky, občas se to objevuje i v běžné populaci. Otázkou je, jak kdo o sebe dbá a jak si s tím poradí. Ochlupení jak u žen tak mužů je zcela přirozené. U každého jedince se však vyskytuje jinak. U někoho neznatelné, u někoho výrazné.

Zlatý

hlavně to bude tím, že mají tmavé Vlasy/chloupky /a vše je pak výraznější

Zlatý

Při návštěvě Sicílie jsem se zájmem pozoroval zdejší občanky a věřte, že všechny starší ročníky mají nejen knír, ale také křivé nohy a hodně hrubý hlas. Záleží to na rase a selekci při páření.
Jsou věrné a pokud partner tuto zásadu poruší, jejich bratři obvykle obratem vyřizují křivdu s použitím lupary.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.