Avatar uživatele
Ondrej01

Proč mají cikánky kníra?

Zdravím, jen ze zvědavosti jsem se dnes podíval na přátele přátel na sociální síti a objevil mezi nimi nějaké romky. Po chvíli jsem si všiml, že všechny z nich mají knír, ač ne hustý, ale viditelný na pohled, je to opravdu tak, že všechny mě známé cikánky knír pod nosem mají, jak je to možné ? :) Omlouvám se za tak podivnou otázku a možná jsem první, kdo si toho všiml, docela by mě to zajímalo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Mimo jiné:
Páří se to mezi sebou, rodina nerodina, se nedivme ničemu. Jsou u tohoto etnika i jiné zajímavosti! 😁
Zkušenost 60+

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejenom cikánky, občas se to objevuje i v běžné populaci. Otázkou je, jak kdo o sebe dbá a jak si s tím poradí. Ochlupení jak u žen tak mužů je zcela přirozené. U každého jedince se však vyskytuje jinak. U někoho neznatelné, u někoho výrazné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

hlavně to bude tím, že mají tmavé Vlasy/chloupky /a vše je pak výraznější

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Při návštěvě Sicílie jsem se zájmem pozoroval zdejší občanky a věřte, že všechny starší ročníky mají nejen knír, ale také křivé nohy a hodně hrubý hlas. Záleží to na rase a selekci při páření.
Jsou věrné a pokud partner tuto zásadu poruší, jejich bratři obvykle obratem vyřizují křivdu s použitím lupary.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek