Proč lupiči už nepoužívají punčochy?

Nejlepší odpověď
iceT

Protože používají lyžařské kukly a masky politiků…možná už punčochy tolik nevydrží…

Další odpovědi
zzzzz

Hlavně policie disponuje tak dobrým programem, že by tu placatou hubu z punčochy do pár minut srovnal, dokonce dokážou srovnat člověka podle chůze atd.

zjentek

to bude viditelností ..při jedné akci jsem skrz punčochu hodně špatně viděl :o

anonym

Jsou dostupnější kukly – a ty maskují lépe.
😉
Jen ti chudší (a nebo nostalgici) nedají na punčochu dopustit.

Lorrien

Používají: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mpSGqBay­E_Q
(:

led

Ale používajúú, tí babráci, čo lúpia v malom.
Toho správneho megalupiča nepozná nik, ale všetci ho obdivujú a uznávajú, pretože sa živí statočnou a poctivou prácou. Dnes, správny lupič vo veľkom, vystupuje v maske úspešného biznismena, biznislady (aby bola rovnoprávnosť), v politike, či iných ctihodnych profesiách s dobrým právnym krytím svojich ekonomických aktivít.
Tí babráci, ktorých činnosť sa prevalila nie sú tí správni lupiči, sú to len lupiči.

mosoj

Od té doby, co po nadechnutí pár lupičů omdlelo, jsou pro ně fusekle tabu.

Kelt

Jsou lepší věci, všechno se vyvíjí. Punčocha není kvalitní a je levná. Když si může někdo zaplatit za lepší kvalitu, tak proč ne. Možná, že za chvíli nebudou lidé krást, ale budou posílat roboty, aby kradli za ně. Robot neudělá chybu, vše si dobře promyslí.