otaznik007

Proč lidé nemají rádi krupičkovou kaši?

Nejlepší odpověď
briketka10

já ji přímo zbožňuju mňam mňam mňam 😁
jak se skořicí a skořicovým cukrem a máslíčkem jůů sem s ní hned..
Doplňuji:
WeeBear teď jsem se zasmála a Damiano za ty chutě a inspirace už bys mohla přestat nebo Ti nebudu dávat palečky 🙂

Další odpovědi
hanulka11

A jak víš ,že ji nemají rádi… já ji mám zrovna ráda ,ale nesmí to být kejda ,ale pěkně jemná kašička s máslem skořicí a cukrem

aramah

Mám ji ráda :)

suaeda

Já jí můžu už pár desítek let. Jak píše hanulka buď se skořicí a cukrem, nebo což dělám častěji s medem.

ondra07

Otázka je, proč pokládáš takovou otázku, kterou ti ostatní jenom vyvrátí ?
A jinak taky mám rád krupici, dneska jsem si jí chtěl zrovna udělat, ale řekl jsem si, že někdy jindy, protože to umívání kastrolu je hrozné :))
Ale, už se těším, někdy příště :)

iceT

Hned jsem dostala na krupici chutě.
Spíš si myslím,že lidi jako děti mají krupici rádi,protože je sladká a jako dospělým se jim krupicí nezavděčíš.

Drap

Přímo ji miluji. S kakaem a cukrem. A pokud možno, tak můj talíř označit tučnou vrstvou másla.

Damiana

Já sladké moc nemusím, ale manžel ji občas docela rád, tak ji někdy dělám. Ale vařenou ve smetaně, s rozinkami a podávanou za studena jako Flameri. Sypanou skořicí a polévanou javorovým sirupem nebo s rozvařenými meruňkami a mátou.
Doplňuji:
Ad Briketka10: Mlsnost nezastavíš! A proč taky? 🙂

Ella

ještě jsem za svůj život nepotkala JEDINÉHO člověka co by neměl rád krupicovou kaši… nedávno jsem se o ní zmínila v práci (kdysi jsme ji občas mívali v pátek k obědu – bývalo sladké jídlo) a všech šest lidí kolem mě se otočilo se slovy mňám! dal/a bych si! apod…

WeeBear

A proč lidé nemají rádi třeba rýži, játra, med, či kávu? Přece všichni nemáme stejné chutě, to je absolutně nemožné. Já sama se kaše můžu přejídat každé ráno (i když aktuálně jsem krupičnou vyměnila za ovesnou, ale u obou byl efekt stejný) a stále ji miluji.

Každopádně jsem se na tohle ptala kamaráda, který ji nikdy nejedl a přesto k ní má odpor. Odpovědí mi bylo to, že mu to připomíná jistý nezmiňovatelný produkt. V té chvíli jsem se opravdu dobře zasmála. 😁

terry

Taky bych si ji dala.

Petra09

Dekuji za dobry napad k veceri.

fablen

také ji miluji
ad Drap: a lžící pěkně dokola po okrajích talíře

pizlicka

ja ji primo miluji,ale boli me z ni pak bříško,tak ji nepapam.

venkovan

Tak to tedy nejsem lid.
Příznivá informace, mohu tak doufat, že jsem ještě člověk.

fihas

já jí mám moc rád a výhoda je že si ji můžu udělat během chvilky je moc dobrá.

IK

Jediný důvod by mohl být že se po ní hrozně tloustne.