Lgee

Proč lidé jezdí na dovolenou?

Nejlepší odpověď
bolak

Záleží na tom kterou dovolenou myslíš, jestli tu tradiční „jedeme k móři“, kdy utratěj 50.000 za to aby mohli letět tisíce kilometrů daleko, a tam pak vybalit kufry a týden ležet v písku a opalovat se, tak tomu taky moc nerozumím.

Další odpovědi
yuko

Aby neprožili celý život v zaměstnání. Aby se měli na co a z čeho těšit, aby
Si mohli užívat života, poznávat nepoznané.

hanny 2

Tak já třeba jezdím na dovolenou proto, abych si odpočinula od všeho a od všech. Odstřihnout se od práce a každodenních starostí. Potřebuju hlavně změnit prostředí a „vypnout“ mozek a nemuset nic dělat, jen relaxovat a užívat si tu pohodu. Nejraději s kamarádkami k moři.

quentos

Aby jim nehráblo ze stereotypu – nejen pracovního, ale i domácího. Na dovolené je člověk obvykle jinde, než většinu času bývá, a dělává něco jiného, než co obyčejně dělává.
Jeden atypický příklad kamarádky, která to má úplně naopak než většina populace: je delegátkou v cestovce a celej rok tím pádem tráví cestováním po exotických destinacích, až toho má plný zuby. Tipni si, kde obvykle tráví dovolenou. Ano – doma…

led

Aby boli čo najďalej od práce, pracovných povinností a svokry. Výhodné je to hlavne ak:
1 – v práci nemôžu nájsť doklad o výhre vo verejnej súťaži na niekoľkomilionovú zákazku (máte ho v stole v 1.šuplíku vpravo pod krajcom nedojedeného chleba…)
2 – svokra chce prísť na týždeň na návštevu.

PS. V prípade, že vám volajú z práce, o zvýšení vášho platu, kariérnom postupe na miesto vedúceho, dvihnite telefon. Alebo aj nie, radšej dovolenkujte bez starostí.

zjentek

Protože mají málo práce?