redy

proč když je otázka zodpovězena správně,tak

proč další uživatelé napíšou úplně stejnou odpověď i když je tam třeba 3×
no když jeto v rozmezí 2,3 min. tak to chápu ale po půl hoině je to snad zbytečný ne?
nebo to má nějakej háček?---( kterej já s marsu nechápu?)

Nejlepší odpověď
Melkor

Myslím, že to bude z toho důvodu, že si dotyční chtějí nasbírat body. A nebo že píšou tak strašně pomalu, že jim to trvá 30min…

Další odpovědi
bolak

ahoj, já jsem taky z marsu. Mi se zdá, že 4stejné odpovědi jsem tady ještě u otázky neviděl ..ale počkáme, třeba někdo napíše úplně to samé

zjentek

ahoj, já jsem taky z marsu. Mi se zdá, že 4stejné odpovědi jsem tady ještě u otázky neviděl ..ale počkáme, třeba někdo napíše úplně to samé
Doplňuji:
a k tomu „otázka zodpovězena správně“- na to je nějaká veličina? Já měl za to, že hodnota odpovědi je přímo úměrná rozsahu chápání odpovídajícího a troufám drze říci, že tuto podmínku chápání ani titul či funkce nijak neovlivňuje

MK44

Například proto, že ne každý vystřelí odpověď do 2 minut. Svou odpověď si ověřuje v různých zdrojích, než ji sem umístí. Rychlá odpověď může (ale nemusí) být unáhlená.

I pro tazatele je výhodné, když získá přehled o tom, kolik z odpovídajících zastává určitý názor.

Později dodaná odpověď od někoho, s kým máte zkušenost, že odpovídá v dotazovaném oboru fundovaně, tedy má význam, i když jen potvrzuje nějakou z odpovědí, kterou již dříve napsal někdo jiný.

To jen, co mě teď napadá. Třeba se ozve někdo, kdo má jiný názor, třeba se k mému připojí a popřípadě ho doplní.

marci1

ahoj, já jsem taky z marsu. Mi se zdá, že 4stejné odpovědi jsem tady ještě u
otázky neviděl ..ale počkáme, třeba někdo napíše úplně to samé

led

Niekedy začnem písať odpoveď, ešte nik neodpovedal…, vyhľadávam v pamäti, knihách, na internete, stránku mám otvorenú a keď odošlem odpoveď a vráti sa mi stránka späť, už je tam niekoľko odpovedí podobých mojej. No, pomôžem si, keď nás, „mudrcov“ je viacej?

Mapel

ahoj, já jsem taky z marsu. Mi se zdá, že 4stejné odpovědi jsem tady ještě u otázky neviděl ..ale počkáme, třeba někdo napíše úplně to samé

A už je to tady. psaní stejných odpovědí je tady sportem, který vede ke zlaté, protože druhá třetí stejná odpověď vždy předstihne tu první. Je to tu zajímavý jev a ještě jsem ho tu nepochopil.

led

pre Mapel " druhá třetí stejná odpověď vždy předstihne tu první"
je to ľahko pochopiteľné. Je to tak aj v reálnom živote. Ten prvý, ktorý ťahá, urobí najviac práce, ten v závese sa potichu vezie a keď prichádza k cieľu a odmenám, rýchlo zopakuje to, čo vykonal prvý a vďaka konexiám vyhráva. Vyhráva ten, kto má viac kamarátov.
Platí to nielen na Zemi, ale podľa zaručených správ aj na Marse.

zjentek

hmm, tak to se potvrzuje, jelikož v tom binci už ani není patrné, čí ta odpověď byla. A vzhledem k tomu, že byla moje a má nejméně bodů, tak jako vždy led nelže ..že vy jste chytrá?

Mapel

Hele udělal jsem v tom bordel a pošoupnul tě. Snad to nějak moc neovlivní statistiku.

zjentek

dík bolak ,)

redy

Melkor přesně to si taky myslím.

Jinak nechápu co jsem komu udělala, že po mě tak jedete,
Vždycky je někdo terčem,já končím tak si najděte někoho jinýho

To že sem z marsu mi řekla ocko, vzhledem k chybám který dělám ,proto je zajímavý že se k tomu tak vehementně hlásíte

zjentek

promiň, já se ti omlouvám ..nikam nechoď, nevěděl jsem, že z marsu nejsi. Nemůžu za to, že ti tuponi zkopírovali mou odpověď a v konečném důsledku to udělalo dojem, že jsi marťan ..ale ty nejsi. Jo a ten melkor ti dal 2variace odpovědi a ty už souhlasíš. Tak ti to rozšířím ještě o třetí, aby tvá otázka měla taky smysl- takže pak jsou tady ještě lidi, kteří píší pozdě, protože mezitím udělaj tolik věcí, že kdyby jste s melkorem měli v mozku jen 5% z toho, tak by vám třeba praskla hlava. Ale to si taky neber, je to jen další variace odpovědi ,)

bolak

promiň, já se ti omlouvám ..nikam nechoď, nevěděl jsem, že z marsu nejsi. Nemůžu za to, že ti tuponi zkopírovali mou odpověď a v konečném důsledku to udělalo dojem, že jsi marťan ..ale ty nejsi. Jo a ten melkor ti dal 2variace odpovědi a ty už souhlasíš. Tak ti to rozšířím ještě o třetí, aby tvá otázka měla taky smysl- takže pak jsou tady ještě lidi, kteří píší pozdě, protože mezitím udělaj tolik věcí, že kdyby jste s melkorem měli v mozku jen 5% z toho, tak by vám třeba praskla hlava. Ale to si taky neber, je to jen další variace odpovědi ,)

:D

zjentek

to dole, to je elektronickej podpis?

led

…Vyzeráte ako „Aelita – Žena z Marsu“ (A.N.Tolstoj)? …no, možno si to myslí.
Nerobte si nič z mužských vtipov, ako som si všimla k marťanom sa tu hlásili predsa len muži, zjavne „Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše“(John Gray) …

zjentek

bolak: vidíš, teď tam bodoval zientek, o kterém mi tady kdosi tvrdil, že prej zemřel s axlem ..tak já nevim, schválně, kdo si z koho na úplný konec nejvíce vystřelí ,)

bolak

zjentek: může se to stát..

zjentek

já se na to neptal, já svůj názor mám. Ale zase si dovedu představit skupinku, která dělá totéž a cítí se ohrožena, když jde cosi za rámec jejího tvoření

marci1

A stalo se vícekrát .. 🙂 hojky