Proč jsou tu někteří lidé tak nabroušení?

Je to asi povahou dotyčného samotného který jednoduše musí být u každé diskuze a mít hlavní slovo přestože nemá co říci. A pokavaď něco není podle jeho představ, je zle.
Nikdo je přece nenutí na vše odpovídat.

Nejlepší odpověď
setapouch

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-tu-nekteri-lide-tak-nabrouseni

Proc pouzivas sluzby, jejichz pravidla nejsi ochotny respektovat?

Další odpovědi
Lamalam

Máš pravdu, někteří lidé by raději neměli odpovídat. Např. tvá odpověď zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-je-nejlidnatejsi-mesto-afriky je zcela mimo mísu.

zjentek

je zle!- totok je otázka i s odpovědí
Doplňuji:
tak ji nabruš, milý zjentku, milý zjentku, nabruš ji.
A čííím ji mám brousit..

KK1

Dneska je to slabý odvar, co tu bejvávalo. Někteří dnešní zlatí jsou jen zbytky dřívější zlaté mafie, která se bodovala mezi sebou a ostatní nemilosrdně mazala.

arygnoc

káká1 za mesiac prekukol všetkých zlatých mafiánov. :DD

;-Q

jirkajirka

Třeba byl v minulém životě tady zablokovaný. Je pod jiným nickem! Já bronzový to chápu.

postcd

když je někdo nabroušený, tak je nespokojený se sebou a nebo nemá rád když se lidé ptají na věci které tu již byly zodpovězeny (ztrácí to čas lidem co to čtou). když už se do tvého dotazu dustal a přečetl ho, tak buď něco řekne a nebo byl jeho čas zmařen. proto je dobré pokládat stručně a jasně dotazy, nvm

RyuzakiKate

Hehe, „zlatá mafie“, to se mi líbí :)