MirKop

Proč jsou tu někteří lidé tak nabroušení?

Myslím tím to, že člověk se na něco zeptá a v odpovědi na něj vyjedou, div mu nevynadaj za to, že se vůbec opovažil něco napsat! Ale vážně, proč jste takoví?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš mne?
Protože nemám rád lidskou tupost…
Člověk, který se zeptá na ´adresu´ kamenné prodejny, aniž uvede město (nebo aspoň okres – v případě málo obvyklého sortimentu):

  1. je líný se aspoň trochu zamyslet
  2. je velmi hloupý

___
Pokud budeš mít rozumnou otázku, rád ti poradím (budu-li vědět).
Jinak – samozřejmě, platí to přísloví s voláním do lesa…
😁

Další odpovědi
klumprt

Protože už vás mám všech plný zuby! Proč já sem vůbec lezu!?

🙂

setapouch

Ano ano, někteří jsou zlí. Zato já tu jsem o tři stupně hodnější než ve skutečnosti!

KK1

Protože si myslí, že sežrali Šalomounovo hovno

zjentek

no to je ale fakt ..proč jsme takoví?

ivzez

Protože už nás nebaví odpovídat stále dokola na to samé.
Protože už nás štve lenost, pohodlnost a hloupost některých tazatelů.
Protože …

Projdi si tu pár stránek otázek
a bude ti to jasné.

anonym

Protože jim mizí záhadně body,když se jim snaží někdo vymývat mozky a taky proto,že nedostanou co chcou,tak mají blbou náladu a vylívají si to pomocí svých zákeřných choutek,nezáleží jim na nikom,je to mocenská posedlost jejich osobní závislosti na internetu a když budeš skákat podle toho jak oni uznají za vhodné,tak tě i bodově odmění,tomu se říká demokracie neboli vláda lidu,to je hnus co?WELCOME.
Doplňuji:
„my“ – taky nemám rád debilitu a namyšlenost,ale jistý intelekt využívám – nic víc.

Mirdas

Je to asi povahou dotyčného samotného který jednoduše musí být u každé diskuze a mít hlavní slovo přestože nemá co říci. A pokavaď něco není podle jeho představ, je zle.
Nikdo je přece nenutí na vše odpovídat.

orwell

ivzez: Tak to bys ve školství (jako kantor) nevydržel/la ani do švestek!