Ryboun

Proč jsou opice zlomyslná a škodolibá zvířata?

Chci se zeptat, proč jsou vlastně opice škodolibá a zlomyslná zvířata? Já totiž často vidím ve filmech že opice dělají třeba v džungli naschvály a to takové že si na ně vymyslí nějakou opičárnu a potom se jim smějou. A když třeba někdo upadne, což jsem též viděl tak oni se ještě tomu smějou. Proč asi myslíte že vzniklo slovo opičárna, přece právě proto že dělaji opice naschvály nebo se pochechtávají. Chci se zeptat, proč jsou vlastně ty opice tak škodolibé?

Odpovědi
Mirdas

Protože se v nich vidíme.

Šidlo

sú ako my

prečo sme my ako my?

nemôžeme opice 100% objektívne posúdiť ani preskúmať, lebo sme si príliš podobní a máme predsudky kvôli nám samotným