Lgee

Proč jsou lidé tak líní?

Znám člověka co našel los s výhrou 500 000 Kč ale nechal ho ležet na zemi, když sem se ho ptal proč řekl že nechce mít malér, a nechce do vězení když sem mu řekl že by to vrátil a dostal by 10% nálezné řekl to nemá cenu. ale práci dělá za 20000 čistého.

Nejlepší odpověď
Drap

Opět pohádky? Jak poznal že je tam výhra 500 000, když ho nechal ležet na zemi? Opět nesmyslné bláboly a otázka pro otázku.

Další odpovědi
annas

Otázka s PROČ nemá význam. Vy víte z jedné zkušenosti, že jsou lidé líní?: Otázka PROČ se důležitá pro děti,. které jsou zvědavé či zvídavé.

Nedá se na ni odpovědět obecně. Kolik znáte líných lidí? Zkuste odpovědět, proč jsou podle vás líní.

Nevím, kdo je líný, myslím si, že občas i pracovitho člověkla „potká“ lenost.

To, že nechal někdo ležet na zemi los,. přece neznamená, že je líný? Co je podle vás lenost?

Mc Merkurion

… kecy, kecy, kecy … no jo, blíží se vánoce, tak začínaj pohádky …