Zlatý

Proč je tolik zájemců o artefakty Wermachtu z II.světové války?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

hele kdyz pominu to... ze je to nemecke a slouzilo to k nehezkym ucelum...tak nemecke uniformy..vyzbroj a i blbe doplnky ...jsou pekne propracovane ....myslim ze nemci meli nejkrasnejsi uniformy ...co se tyce dustojniku proste gum....

Další odpovědi:

jsou dvě možnosti,jedna je že lidi vždycky lzajímalo cizí neštěstí,a tak se dobře i prodávají domy kde třeba straší,nebo se odehrálo něco zlého,a druha v tomto případě pravděpodobnější,že si chtějí připomenout čím naší dědové,otcové a příbuzní museli projít,jaké peklo museli prožívat a je to takzvaná upomínka na naše zesnulé,kteří trpěli

Zlatý

Jednak to jsou fandové , sběratelé, hobysti a mohou se k nim přidávat i příznivci nacizmu a Hitlera. Myslím ale , že je i dost velký zájem o artefakty jiných armád.

Bronzový

já teda nejsem nějakej "fašoun" nebo "nácek" , ale když jsem nedávno viděl pravou důstojnickou dýku od luftwafe - se slonovinovou rukojetí a zlatým drátkem a dubovými ratolestmi, kvalitní ocel se značkou veverky v logu(název si už nepamatuju) tak jsem byl velmi učarován - některé jejich ocenění jsou umělecké ruční práce (skvosty)
Doplňuji:
přesně tohle - no není krásná ????? http://prag-antik.cz/…

Bronzový

Taky jsem se divil,že se toho nabízí na netu celkem dost. Ano,taky souhlasím, že některé doplňky,zbraně a uniformy měli perfektně propracované, ale nevím k čemu někomu bude : kola od panthera,mám jich ve stodole víc...,kanystr plechový deset litrů originál wehrmacht, originál dynamo k polnímu telefonu wehrmacht a pod...Inzerát na Bazos.cz tento měsíc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.