Avatar uživatele
anonym

Proč je tolik zájemců o artefakty Wermachtu z II.světové války?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 4176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

hele kdyz pominu to… ze je to nemecke a slouzilo to k nehezkym ucelum…tak nemecke uniformy..vyzbroj a i blbe doplnky …jsou pekne propracovane …myslim ze nemci meli nejkrasnejsi uniformy …co se tyce dustojniku proste gum…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jsou dvě možnosti,jedna je že lidi vždycky lzajímalo cizí neštěstí,a tak se dobře i prodávají domy kde třeba straší,nebo se odehrálo něco zlého,a druha v tomto případě pravděpodobnější,že si chtějí připomenout čím naší dědové,otcové a příbuzní museli projít,jaké peklo museli prožívat a je to takzvaná upomínka na naše zesnulé,kteří trpě­li

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jednak to jsou fandové , sběratelé, hobysti a mohou se k nim přidávat i příznivci nacizmu a Hitlera. Myslím ale , že je i dost velký zájem o artefakty jiných armád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

já teda nejsem nějakej „fašoun“ nebo „nácek“ , ale když jsem nedávno viděl pravou důstojnickou dýku od luftwafe – se slonovinovou rukojetí a zlatým drátkem a dubovými ratolestmi, kvalitní ocel se značkou veverky v logu(název si už nepamatuju) tak jsem byl velmi učarován – některé jejich ocenění jsou umělecké ruční práce (skvosty)
Doplňuji:
přesně tohle – no není krásná ????? http://prag-antik.cz/produc­t.php?id_produc­t=15

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Taky jsem se divil,že se toho nabízí na netu celkem dost. Ano,taky souhlasím, že některé doplňky,zbraně a uniformy měli perfektně propracované, ale nevím k čemu někomu bude : kola od panthera,mám jich ve stodole víc…,kanystr plechový deset litrů originál wehrmacht, originál dynamo k polnímu telefonu wehrmacht a pod…Inzerát na Bazos.cz tento měsíc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek