OptieX

Proč člověk zasažený kulkou občas při padání stiskne spoušť (třeba útočné pušky?)

Napadá mě, že spoušť má jemné stisknutí, tak při pádu(dozadu) kinetikou mu psrts na spoušť „nalítne“. Anebo je to nějaká křeč.

Odpovědi
Drap

Obojí může být příčina.. Křeč je zřejmě častější

Edison

Tě kopnu mezi nohy.. Uvidíš, kolik svalů se ti stáhne. Mimochodem, člověk zasažený přímo do srdce je schopen vystřílet zásobník pistole a ještě jej vyměnit!

dubraro

Člověk zasažený kulkou z ruční zbraně často není okamžitě mrtvý, ale ještě se snaží v boji pokračovat.

Pepa25

Jak píše Edison: leda tak ve filmu …

Edison

To nejsou zkušenosti z filmů…