Proč byla odstraněna otázka, jestli se může dávat dítěti med?

Nějaký vážný důvod ke smazání? Jugar
Až se budu chtít ptát tam, zeptám se tam, já se ptám tady, důvod asi byl, já ho chci znát.To už se bude mazat všechno, nebo co jako?

Nejlepší odpověď
ivzez

Možná proto, že tady už několikrát byla?

Samotný měd bych nedávala dítěti ani dospělému,
protože škrábe hlasivky.

V čaji, utřený s máslem, vmíchaný
do ovocného salátu apod. klidně komukoliv.

Další odpovědi
anonym

To se musíš zeptat zde:
info@odpovedi.cz
Doplňuji:
Sambo ,tady se ti k tomu nikdo nepřizná,pochop to.
Prostě to bylo někomu proti srsti.
Já jsem nedávno vkládal jednu otátku asi 5 krát než tu pak zůstala a maza to pak asi už nebavilo,to pořád mazat.

ReHu

Všechno se zdaleka nemaže.
Nemažou se ani nesmyslný otázky i odpovědi i diskuze.

Trochu jde o to, kdo píše a kdy.

briketka10

ivzez

Ve vyhledavači jsem žádnou takovou odpověď
nenašla, tak si myslím, že to mazání je „osobní“
a nic k tomu jiného nemám co dodat ta otázka
je úplně normální.

briketka10

Sambo

ještě jsem ji našla v archivu je červená
Je dobré dávat dětem ve věku 3–4 roky celoročně med?

briketka10

pokračování :
Výborná a přesná otázka! Tady je přesná odpověď : Je dobré dávat dětem celoročně med ! Pardon, ale na blbou otázku – blbá odpověď. Udělit odpovědi palec 0 …

www.odpovedi.cz/­.../je-dobre-davat-detem-celorocne-med-deti-3-4-roky

anonym

jj, to byla ta otázka, nechápu, co se na ní Elk-ovi nelíbilo, nevím jistě, ale myslím, že odpovídal on- že je to hloupá otázka a já, než jsem dodatlovala, byla fuč ☹

anonym

ReHU tomu nerozumím. kdo píše a kdy? Jo ono záleží na tom, kdo a kdy píše?? Já myslela, že je důležitější, co píše, ne kdo a kdy. Když se zeptám v poledne, tak je to horší, než když se zeptám v noci? Co je to za blábol?

ivzez

Podle by to souvislost mít mohlo.

Kolikrát tu „potkám“ narážku na něco, co jsem vůbec neviděla a následně se jinde dozvím, že opět bylo něco smazáno.

Asi je nejlepší sem chodit až večer (po promazání), pak už se tolik nestává, aby otázka zmizela dříve, než stihnu napsat/dopsat odpověď …