Avatar uživatele
talka

Proč admin nemaže ty sprosťárny?

Asi to nestíhá. To máme společnost.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, iceT, ivzez, gecco před 3182 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Zbynas

Nemá asi čas a něco o tom, že by chtěli na pomoc přijmout pár moderátorů, tu nepíšou. Tak se tu z toho tady stává holubník, řežba a odpadní koutek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jmhad

a proč dáváte odpovědnost adminu? To je přeci v každém návštěvníkovi tohoto webu. Kdo si chce vyzvracet své malé já, ať jde na Blesk,kde má možnost. Sem ať chodí ti, kteří respektují slušné otázky a relevantní odpovědi. A nakonec,vždyť máme možnost těm sprosťákům jejich chování připomenout v příspěvku.

Upravil/a: jmhad

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Taky to nechápu…!
:-O
Skoro mám dojem, že je na dovolené – a nebo se přehřál, taková podivná situace tu není první den…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Asi má něco důležitějšího.
Je to věc priorit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už mi to taky leze krkem.
Pár individuí tu dělá bordel,ale to se brzo změní.
Věř tomu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Proč Jugur soudí živé i mrtvé?Tak to taky bohužel nechápu, jenom mě napadlo, že se dívá oproti ostatním uživatelům zkze prsty Šalamounových klíčků?Všechno je možné…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Dělá na těch mejch námětech, jak jsem mu jich tenkrát asi 250 poslal :)) jsem si všim že se tu objevil další, automatické zaškrtnutí následování otázky, pokud do ní odpovím, to tu dřív nebylo. Ale ještě jsem to chtěl udělat i po označení otázky za zajímavou, ale to asi taky brzo bude.

Smůla je, že za ten rok kdy jsem to posílal, jich bylo zprovozněno asi 8, a mezitím už jich mám zapsáno dalších 30 nových :)) chtělo by to pohnout s tím klonováním, aby se admin mohl naklonovat a dělat rychleji…škoda že admin není číňan, tam už prej na tom dělaj, jako kdyby klonovat číňany kterejch je miliarda byla nějaká priorita nebo co..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Jugare,promiň,dnes už nemáš nárok:-)

před 3182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ten už čeká na na olympijské zlato ve vrhu sraček.

před 3182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

sluničko

před 3182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

měsíčku

před 3182 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek