Bronzový

Proč admin nemaže ty sprosťárny?

Asi to nestíhá. To máme společnost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nemá asi čas a něco o tom, že by chtěli na pomoc přijmout pár moderátorů, tu nepíšou. Tak se tu z toho tady stává holubník, řežba a odpadní koutek.

Další odpovědi:

Bronzový

a proč dáváte odpovědnost adminu? To je přeci v každém návštěvníkovi tohoto webu. Kdo si chce vyzvracet své malé já, ať jde na Blesk,kde má možnost. Sem ať chodí ti, kteří respektují slušné otázky a relevantní odpovědi. A nakonec,vždyť máme možnost těm sprosťákům jejich chování připomenout v příspěvku.

Zlatý

Taky to nechápu...!
:-O
Skoro mám dojem, že je na dovolené - a nebo se přehřál, taková podivná situace tu není první den...

Zlatý

Asi má něco důležitějšího.
Je to věc priorit.

Už mi to taky leze krkem.
Pár individuí tu dělá bordel,ale to se brzo změní.
Věř tomu.

Proč Jugur soudí živé i mrtvé?Tak to taky bohužel nechápu, jenom mě napadlo, že se dívá oproti ostatním uživatelům zkze prsty Šalamounových klíčků?Všechno je možné...

Zlatý

Dělá na těch mejch námětech, jak jsem mu jich tenkrát asi 250 poslal :)) jsem si všim že se tu objevil další, automatické zaškrtnutí následování otázky, pokud do ní odpovím, to tu dřív nebylo. Ale ještě jsem to chtěl udělat i po označení otázky za zajímavou, ale to asi taky brzo bude.

Smůla je, že za ten rok kdy jsem to posílal, jich bylo zprovozněno asi 8, a mezitím už jich mám zapsáno dalších 30 nových :)) chtělo by to pohnout s tím klonováním, aby se admin mohl naklonovat a dělat rychleji...škoda že admin není číňan, tam už prej na tom dělaj, jako kdyby klonovat číňany kterejch je miliarda byla nějaká priorita nebo co..

Diskuze k otázce

Zlatý

iceT

Jugare,promiň,dnes už nemáš nárok:-)

anonym

Ten už čeká na na olympijské zlato ve vrhu sraček.

anonym

sluničko

anonym

měsíčku

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.