Altair-AC

Proč a jak vznikly ty vtipy o Chucku Norrisovi?

Proč se o něm vtipkuje jako o Supermanovi? Vždyť Bruce Lee byl lepší bojovník …

Nejlepší odpověď
marci1

Před několika lety si jeden blogger v Americe na svých stránkách začal utahovat ze svalovců ve filmech. Jeho posměšné narážky byly zaměřené přavážně na adresu Vina Diesela. Postupem času, i za přispívání čtenářů, se však začaly množit příspěvky k Chucku Norrisovi. Narážely na jeho herectví – neherectví, jeho tvář bez mimiky nebo na jeho kop z otočkou, kterým nakonec vždy uzemní soupeře. Postupem času se tak stal Chuck číslem jedna ve vtipech na jeho osobu. Toto samozřejmě neuniklo pozornosti Chucka Norrise a ten reagoval podáním žaloby na správce a majitele stránek. Potom se ale cosi změnilo, po nějaké době byla žaloba stažena a samotný Chuck začal šíření fám o sobě samém tolerovat. Proč také ne, vždyť ho žádná z nich nepomlouvá, naopak Chucka popisují jako nadčlověka, který dokáže téměř cokoliv. 🙂
Více ve zdroji: http://www.prochla­py.cz/clanky/chuck-norris-fenomen-poblaznil-svet-vzniklo/

Další odpovědi
anonym

Stačí se podívat na jediný díl z nekonečných seriálů ve kterých hrál. Naprosto příšerná a amatérská béčka ve kterých ostře kontrastuje jeho nepřemožitelnost a naprostá neomylnost s neuvěřitelnou bezduchostí scénáře a primitivností zápletky. Tím si vysloužil posměšky, které jeho „schopnosti“ výrazně zveličují, aby na tento kontrast poukázaly.

Kepler

Myslím, že velmi brzy potom, co se objevil se svými kopy z otočky v médiích. Superman byl vždy vnímán jako pohádka pro děti a některé „dospělé“, takže na své srandovní schopnosti měl licenci. Chuck tuto licenci neměl. Bruce zase byl uznáván jako mistr bojových umění, a tak nikoho nenapadlo ho zesměšňovat.

hapiky

Kepler: Chuck Norris byl také mistr bojových umění. Rozdíl je jen v tom, Bruce byl reálnější.